Kingston Luxe Suites Riverside Apartment Belvilla

  • Bezplatné připojení k internetu
  • Nekuřácký majetek

Kingston Luxe Suites Riverside Apartment Belvilla Londýn je 3-hvězdičkový hotel umístěný asi 3 km od Richmond Park.

5 minut chůze od hotelu se nachází pizzeria Trattoria Calabrese.

Kostel Všech svatých je jen 1 km od tohoto hotelu. Hosté ocení blízkost hotelu k Coombe Hill Golf Club. Autobusová zastávka Gordon Road je 50 metrů od nemovitosti.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Kingston Luxe Suites Riverside Apartment Belvilla Londýn
Modern 3Br Apt,25 Min To Aeltc Tennis Championship
Cena pouze pro mobilní zařízení

Modern 3Br Apt,25 Min To Aeltc Tennis Championship

5.7
Důstojně 3 recenze
6.4 km od ubytování
2-Bed Flat Steps To Wimbledon Park & Tube
Cena pouze pro mobilní zařízení

2-Bed Flat Steps To Wimbledon Park & Tube

5.8
Důstojně 5 recenzí
6.7 km od ubytování
Cosy flat
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cosy flat

9.2
Výjimečný 15 recenzí
7 km od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Anglie
    20 km

    Vlaková nádraží

    Richmond Station
    6 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné připojení k internetu

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Kuchyňský kout

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Nekuřácký majetek
    Často kladené otázky
    • ❓
      Je v Kingston Luxe Suites Riverside Apartment Belvilla hotel internet zdarma?
      V Kingston Luxe Suites Riverside Apartment Belvilla hotel je Wi-Fi dostupné zdarma.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Anglie
    20 km

    Vlaková nádraží

    Richmond Station
    6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Kingston Luxe Suites Riverside Apartment Belvilla Londýn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít